Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://dziwnow.nieruchomosci-online.pl/essense-baltic-resort.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i36409.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://dziwnow.nieruchomosci-online.pl/essense-baltic-resort.html
https://dziwnow.nieruchomosci-online.pl/essense-baltic-resort.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i36409.html

Udostępnij

Zdjęcie

Essense Baltic Resort

Dziwnów, Dziwnów Dolny, Kaprala Koniecznego 14

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Essense Baltic Resort

Dziwnów, Dziwnów Dolny, Kaprala Koniecznego 14

Dziwnów, Dziwnów Dolny, Kaprala Koniecznego 14

Essense Baltic Resort

Stan inwestycji
częściowo zrealizowana
Ceny
od 14 596 zł/m²
Metraże
od 38 do 48 m²
Liczba pokoi
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo zrealizowana

Ceny

od 14 596 zł/m²

Metraże

od 38 do 48 m²

Liczba pokoi

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

2 pokoje

od 575 500 zł

3 pokoje

4 pokoje

Inwestycja realizowana przez:

Sagaris Constructions

Biuro sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB5 47,71 m² 14 749,53 zł/m² parter/4 2 703 700 zł
Mieszkanie
703 700 zł 47,71 m²
14 749,53 zł/m² 2 pok.
B5

MieszkanieA2 42,04 m² 14 843,01 zł/m² parter/4 2 624 000 zł
Mieszkanie
624 000 zł 42,04 m²
14 843,01 zł/m² 2 pok.
A2

MieszkanieA1 42,12 m² 14 710,35 zł/m² parter/4 2 619 600 zł
Mieszkanie
619 600 zł 42,12 m²
14 710,35 zł/m² 2 pok.
A1

MieszkanieA9 38,10 m² 15 104,99 zł/m² parter/4 2 575 500 zł
Mieszkanie
575 500 zł 38,10 m²
15 104,99 zł/m² 2 pok.
A9

MieszkanieA13 41,01 m² 14 959,77 zł/m² parter/4 2 613 500 zł
Mieszkanie
613 500 zł 41,01 m²
14 959,77 zł/m² 2 pok.
A13

MieszkanieA14 41,60 m² 14 798,08 zł/m² parter/4 2 615 600 zł
Mieszkanie
615 600 zł 41,60 m²
14 798,08 zł/m² 2 pok.
A14

MieszkanieA15 42,03 m² 14 637,16 zł/m² parter/4 2 615 200 zł
Mieszkanie
615 200 zł 42,03 m²
14 637,16 zł/m² 2 pok.
A15

MieszkanieA16 41,83 m² 15 441,07 zł/m² 1/4 2 645 900 zł
Mieszkanie
645 900 zł 41,83 m²
15 441,07 zł/m² 2 pok.
A16

MieszkanieA17 41,97 m² 15 389,56 zł/m² 1/4 2 645 900 zł
Mieszkanie
645 900 zł 41,97 m²
15 389,56 zł/m² 2 pok.
A17

MieszkanieA18 41,84 m² 15 611,85 zł/m² 1/4 2 653 200 zł
Mieszkanie
653 200 zł 41,84 m²
15 611,85 zł/m² 2 pok.
A18

Inwestycja realizowana przez:

Sagaris Constructions

Biuro sprzedaży

573 332...

573 332 874

573 332 870

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij