dowolna

Mieszkania z prawem własności Dziwnów - Lista ofert

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

510 000 zł42 m² 12 028,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż apartament w nowym apartamentowcu w najatrakcyjniejszej części Dziwnowa przy cieśninie Dziwna z widokiem na wodę z portem jachtowym oraz na most zwodzony. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

499 000 zł42 m² 11 768,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Zainwestuj i zarabiaj, kup i wypoczywaj. Apartament z tarasem w wyjątkowej inwestycji Porta Mare marina Dziwnów w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

406 000 zł26 m² 15 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania klasy premium w nowoczesnym stylu i blisko morza? Mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w nowo powstałym, luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koniecznego

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 200 000 zł45 m² 26 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa lokalizacja, wyjście z budynku praktycznie przy zejściu na plażę. Na sprzedaż apartament z ogródkiem, usytuowany na parterze nowego (2018 r.) budynku. Na powierzchnię 44,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ładne zadbane mieszkanie o pow.całkowitej około 58m. 3-pokoje 19/12/9 m +balkon 6m,kuchnia z oknem 8m ,łazienka około 4m + osobne wc 1,2m; korytarz około 6m + piwnica 6m. Czwarte piętro.