dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Dziwnów - Oferty sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

1 700 000 zł59,20 m² 28 716,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do odkrycia jednej z najbardziej prestiżowych nieruchomości na polskim wybrzeżu. Ten wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Spadochroniarzy Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł56 m² 12 188,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się w Dziwnowie, 350 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł31,60 m² 26 867,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny, 2 pokojowy apartament z widokiem na morze i plaże. II Piętro piętrze w IV piętrowym budynku z windą w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49 m² 16 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 49 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł71,74 m² 7 248,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Atrakcyjna lokalizacja - wokół dużo terenów zielonych. Z balkonu widok na most zwodzony, do rzeki zaledwie 100m. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł30 m² 23 330 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

797 600 zł48,68 m² 16 384,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu. Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,90 m² 17 745,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy w pełni urządzony apartament o powierzchni użytkowej 47,90 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42,40 m² 22 169,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament w Dziwnowie w prestiżowej inwestycji. Przed obiektem roztacza się malownicza rzeka Dziwna, a odległość od morza.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł99 m² 6 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 58,5m2 na pierwszym piętrze oraz pomieszczeniami przynależnymi (3 pokoje z łazienkami) w pawilonie użytkowym łącznej powierzchni 40,5m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

715 500 zł45 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z kompleksem spa W cenie o powierzchni 44m2. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Składa się z: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Dziwna,Dziwnów

940 000 zł113 m² 8 294,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament 113 m2 z ogródkiem - Dziwnów, ul. Marynarki Wojennej Lokalizacja: apartament w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu za szlabanem w spokojnej nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziwnów Górny,Dziwnów

599 000 zł53 m² 11 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów, przy ul. Sienkiewicza. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

656 000 zł40 m² 16 201,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie nad rzeką Dziwną prestiżowa lokalizacja Dziwnów ul. Wybrzeże Kościuszkowskie To mieszkanie nie próbuje udawać czegoś, czym nie jest. Jest konkretne, wygodne i położone tam, gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Dziwnów,zachodniopomorskie

387 000 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 43 m + piwnica 5 m | 80 m od morza | Dziwnów ścisłe centrum Oferta po raz pierwszy na rynku idealna dla osób szukających wyjątkowej lokalizacji blisko morza, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów,zachodniopomorskie

505 000 zł37 m² 13 611,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (37,1m2) na I piętrze w niskim bloku z bezpłatnym miejscem postojowym. Lokalizacja: dziwnów, wybrzeże Kościuszkowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

689 000 zł48 m² 14 244,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament nad morzem zarabia i daje frajdę To nie jest kolejne mieszkanie wakacyjne. To apartament, który już pracuje, ma historię wynajmu i jednocześnie daje komfort prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Dziwnów,zachodniopomorskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 43 m + piwnica 5 m | 80 m od morza | Dziwnów ścisłe centrum Super cena bo do totalnej rozpierduchy - wkładasz 80 tyś i masz mieszkanie warte w tym miejscu prawie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów Dolny,Dziwnów

787 000 zł31 m² 25 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny kompleks apartamentowy Gardenia Seaside w prestiżowej lokalizacji Dziwnowa - bliżej morza już się nie da! Rozpocznij dzień od porannej kawy z widokiem na morze, delektuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 074 000 zł45 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w pierwszej linii brzegowej | 250 dni najmu rocznie | ponad 140 000 zł przychodu Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii brzegowej, z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów Górny,Dziwnów

697 000 zł44 m² 15 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zanurz się w mieszkaniu otoczonym przyrodą. W ciągu kilkunastu minut piechotką, wolnym krokiem znajdziemy się na pięknej i szerokiej plaży. Po drodze mamy zejście do jeziora, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy może dostać zwrot podatku 23% vat , odzyskujesz ponad 150 tys. zł - - - Szukasz apartamentu, który od razu robi efekt "wow"? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwna,Dziwnów

747 000 zł44 m² 16 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Śniadanie z widokiem na rzekę, relaks na plaży, a wieczorkiem siłka albo basen? Czy może. Siłka, relaks na plaży i kolacja na własnym balkonie z widokiem na rzekę? Kup to cudo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów Górny,Dziwnów

725 000 zł48 m² 14 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

507 000 zł33 m² 15 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które widzisz w internecie i myślisz fajne, ale. A potem jest to i nagle myślisz biorę. Dziwnów, ul. Spadochroniarzy w prestiżowym kompleksie ze spa (basen, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Dziwnów Górny,Dziwnów

450 000 zł39 m² 11 568,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Stan idealny, kompleksowo wyremontowane, nowe wyposażenie-bezpośrednio od właściciela - Do sprzedania- mieszkanie w Dziwnowie ok. 150 m (2 minuty spacerem) od zejścia na szeroką plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

510 000 zł53 m² 9 688,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,64 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów Dolny,Dziwnów

520 000 zł34 m² 15 339,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży jednopokojowego słonecznego apartamentu zlokalizowanego w pięknym malowniczym Dziwnowie. Budynek otrzymał nagrodę perły architektonicznej, zlokalizowany jest przy marinie nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 094 000 zł45 m² 24 496,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marzysz o porankach z widokiem na morze i szumie fal w tle? Chcesz cieszyć się letnimi dniami na plaży, tuż za progiem swojego nowego mieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

644 000 zł36 m² 17 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam dla Ciebie perełkę w Dziwnowie, 600 metrów od plaży, która pachnie wakacjami przez cały rok. Co mamy na sprzedaż? Zgrabny, dwupokojowy apartament na 3. piętrze (oczywiście z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

629 000 zł36 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dziwnów Górny,Dziwnów

967 000 zł128 m² 7 554,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

3 mieszkania, morze za rogiem i potencjał, który aż mruga okiem! Są oferty, które kuszą. A są takie, które po prostu robią wrażenie. I to właśnie ta Dziwnów, 200 metrów od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Dziwna,Dziwnów

940 000 zł113 m² 8 294,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dziwnów,zachodniopomorskie

557 000 zł46 m² 12 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - sprzedaż na fv z Vat 23%, który należy doliczyć - - - ale nic się nie martw, dostaniesz całkowity jego zwrot od us w ciągu 90 dni od zakupu - - - Czarujący apartament w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży dwupokojowego słonecznego apartamentu zlokalizowanego w pięknym malowniczym Dziwnowie. Budynek otrzymał nagrodę perły architektonicznej, zlokalizowany jest przy marinie nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

797 000 zł37 m² 21 716,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Ciebie absolutny hit kosmicznie luksusowy apartament w topowej inwestycji Gardenia Seaside w sercu Dziwnowa! Mówienie, że to pierwsza linia zabudowy, to za mało ten apartament jest.