Mieszkanie Dziwnów

Dziwnów, zachodniopomorskie

  • 410 000 zł
  • 30,48 m²
  • 13 451,44 zł/m²

Zdjęcie

Oliwia Zuterek

Skontaktuj się

Mieszkanie Dziwnów

Dziwnów, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

410 000 zł

30,48 m²

13 451,44 zł/m²

Mieszkanie Dziwnów

Zaktualizowane: 15 maja 2026

410 000 zł 30,48 m² 13 451,44 zł/m²

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 410 000 zł (13 451,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 30,48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Czynsz: 265 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów - 150 metrów od plaży i Przystani Żeglarskiej z Mariną.

Lokal mieszkalny w stanie bardzo dobrym do bezpośredniego użytkowania o powierzchni 30,48 m2 umiejscowiony na parterze z osobnym, prywatnym wejściem. Składa się z przedpokoju, aneksu kuchennego oraz dwóch pokoi i łazienki. (...)

Agent

Oliwia Zuterek

533 373...

533 373 377

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 373...

533 373 377

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy