Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Dziwnów - Oferty wynajmu domów na Pomorzu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność - oferta wynajmu nowoczesnego domu położonego W atrakcyjnej części, bliskiego mierzyna - Oferta wynajmu bardzo nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, wykonanego wg.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grzybowo

Grzybowo(Dziwnów + 49 km)

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony. Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom wolnostojący w Mierzynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, nowo wybudowanego domu jednorodzinnego. Zostań pierwszym najemcą! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł218,64 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem - Dom pod inwestycję: hostel / kwatery pracownicze - Szczecin, załom Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Załom w Szczecinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Osina

Osina(Dziwnów + 49 km)

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - 4 pokoje - Osina - idealny dla firmy lub 4 par. Oferujemy do wynajęcia przestronny, ocieplony dom o wysokim standardzie, przeznaczony maksymalnie dla 14 osób. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę świeżo wykończonego bliźniaka na Mierzynie. Znajduje się on na zamkniętym osiedlu z prywatnym stawem. Każdy z budynków usytuowany jest w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł93,87 m² 53,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowoczesny szeregowiec na wynajem | dostępny od zaraz Słoneczne Wzgórze Niekanin, gmina Kołobrzeg Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany dom w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000zł/m +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mała

Dziwnów,zachodniopomorskie

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nieruchomość położona w samym centrum Dziwnowa. Ilość pokoi 3 / salon, dwie sypialnie, kuchnia , łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie w pełni wyposażone: meble, telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 999 zł90 m² 22,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny mieszczący się w centrum Dziwnowa przy głównej drodze o pow.ok 90m2. Nieruchomość składa się z 4 osobnych pokoi (każdy z osobną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij