dowolna

Kawalerki Dziwnów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z garażem Dziwnów, 200 m od morza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 43 m , położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji Dziwnów, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł28,94 m² 15 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulny apartament położony zaledwie 150 metrów od plaży w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Dziwnów to dynamicznie rozwijający się kurort, znany z nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Kawalerka umeblowana, ul. Dziwna

Dziwnów,zachodniopomorskie

350 000 zł27 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie, nie wymaga wkładu finansowego, gotowa do zamieszkania. Miszkanie znajduje się na osiedlu w spokojnej okolicy, jest świetną opcją dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł25 m² 23 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny Apartament z balkonem nad Morzem inwestycja! Na sprzedaż kameralny Apartament o powierzchni 25 m znajdujący się na pierwszym piętrze apartamentowca (budynek z 2022 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

494 000 zł26 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w Dziwnowie | blisko morza | kompleks Sagaris Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnowie miejscu, które idealnie łączy nadmorski klimat, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Dziwnów,zachodniopomorskie

247 000 zł24 m² 10 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

24 m dobrze ulokowanej przestrzeni w samym centrum miasta, w klimatycznym budynku z 1920 roku. Pierwsze (i jedyne) piętro, więc zero sąsiadów nad głową i więcej spokoju niż.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Dziwnów,zachodniopomorskie

587 000 zł23 m² 25 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 90 tyś zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

495 000 zł29,17 m² 16 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka w apartamentowcu w Dziwnowie , 100m od plaży, okolice ul. Sienkiewicza. Powierzchnia 29,17 m2, II piętro w budynku IV piętrowym z windą. Apartamentowiec wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

505 000 zł39,80 m² 12 688,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | kawalerka | 39,80 m | ogródek lokal nr 7 Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł29,17 m² 15 975,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy apartament 150 metrów od plaży w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Miejscowość charakteryzuje się nowoczesną Mariną, portem rybackim i jachtowym oraz corocznym Festiwalem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowiutki apartament z ogródkiem i strefą spa a do morza rzut kapeluszem! Są takie miejsca, w których po prostu chce się być. To jedno z nich. 25,5 m na parterze, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł31,40 m² 31 847,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem I miejscem garażowym! oferta na wyłączność! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł30 m² 23 330 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł38,42 m² 6 507,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 38.42 m2 położony w miejscowości Dziwnów przy parku - 200 metrów od morza. Parter stanowi garaż, a na piętrze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

545 000 zł40 m² 13 648,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot 40 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać pieniądze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

507 000 zł33 m² 15 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które widzisz w internecie i myślisz fajne, ale. A potem jest to i nagle myślisz biorę. Dziwnów, ul. Spadochroniarzy w prestiżowym kompleksie ze spa (basen, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów Dolny,Dziwnów

520 000 zł34 m² 15 339,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży jednopokojowego słonecznego apartamentu zlokalizowanego w pięknym malowniczym Dziwnowie. Budynek otrzymał nagrodę perły architektonicznej, zlokalizowany jest przy marinie nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dziwnów Górny,Dziwnów

967 000 zł128 m² 7 554,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

3 mieszkania, morze za rogiem i potencjał, który aż mruga okiem! Są oferty, które kuszą. A są takie, które po prostu robią wrażenie. I to właśnie ta Dziwnów, 200 metrów od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziwnów,zachodniopomorskie

532 000 zł44 m² 11 982 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament, w stanie deweloperskim, o łącznej powierzchni 44,40 mkw zlokalizowany na 1p niewielkiego, nowego Apartamentowca położonego w malowniczej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwna,Dziwnów

650 000 zł36 m² 18 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Elegancki apartament znajduje się w prestiżowym kompleksie wypoczynkowym przy ulicy Spadochroniarzy, w sercu Dziwnowa. To urokliwa nadmorska miejscowość położona na Wyspie Wolin, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów Dolny,Dziwnów

570 000 zł34 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

429 000 zł26 m² 16 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową kawalerkę w stanie deweloperskim z miejscem postojowym pod budynkiem, w słonecznej nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

725 000 zł30 m² 24 166 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie, z miejscem parkingowym, zlokalizowane na 1 piętrze z widokiem na morze w budynku apartamentowo- mieszkalnym z 2018 roku, na osiedlu gardenia seaside.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwna,Dziwnów

705 000 zł36 m² 19 459 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 36,23 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Dziwnowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

449 000 zł61 m² 7 405,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie położone w środkowej części malowniczego Dziwnowa, około 350 metrów od plaży. Jest to nieruchomość idealnie nadająca się zarówno na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwna,Dziwnów

399 000 zł32 m² 12 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 31,54 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Dziwnowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów Górny,Dziwnów

429 000 zł26 m² 16 823,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową kawalerkę w stanie deweloperskim z tarasem 16m2, w słonecznej nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziwna,Dziwnów

267 000 zł31 m² 8 478,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Widziałeś to?! Jak nie, to musisz to zobaczyć. Chciałbyś zamieszkać nad morzem? A może zainwestować parę groszy i czerpać zyski cały rok? To jest coś da Ciebie! Fajna, ustawna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koniecznego

Dziwnów,zachodniopomorskie

749 000 zł30 m² 24 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koniecznego

Dziwnów,zachodniopomorskie

489 530 zł32 m² 15 202 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O inwestycji Pierwszy etap budowy naszego resortu obejmie 3 segmenty, w których znajdzie się łącznie 211 apartamentów. Aparthotelowy charakter naszego projektu sprawia, że jest to doskonały wybór.