dowolna

Działki budowlane Dziwnów - Ogłoszenia sprzedaży działek

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 700 000 zł1 673 m² 1 016,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z projektem i pozwoleniem na budowę na 7 segmentów w zabudowie szeregowej. W projekcie mieszkania dwupoziomowe z ogródkami o powierzchni użytkowej 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 289 m² 306,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się między Zalewem Kamieńskim, a Morzem Bałtyckim i jest zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

949 200 zł2 502 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawimy ofertę działki na sprzedaż o powierzchni 2502 m2, znajdującej się w nadmorskiej miejscowości Dziwnów w województwie zachodniopomorskim. Działka jest przygotowana pod.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł1 325 m² 390,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalew, las, jezioro i morze działka pełna natury z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Gdy morze śpiewa, las tańczy, a zalew patrzy z zachwytem Ty możesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

428 160 zł1 338 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1338 m , położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 130 m² 407,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w nadmorskiej miejscowości Dziwnów o powierzchni 1130 m2. Działka uzbrojona w prąd, wodę. Położona w sosnowym lesie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 345 m² 364,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie mamy działkę budowlaną w Dziwnowie o powierzchni 1345 m2, znajdującą się niedaleko jeziora Martwa Dziwna oraz morza. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 248 m² 359,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położona działka budowlana w Dziwnowie, zlokalizowana między Morzem Bałtyckiem a Zalewem Kamieńskim. Nieruchomość malowniczo położona, wśród wielu.

Szczegóły ogłoszenia

627 900 zł1 794 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki znajdującej się w doległości ok. 900 m od morza w Dziwnowie. Działka (nr 213 na mapie) zlokalizowana na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 140 zł4 244 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 4244mkw w pięknym otoczeniu lasu sosnowego. Położona na rozwojowym terenie w Dziwnowie. Dojazd do działki utwardzony. 15 min do morza i 5 min do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 555 m² 385,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki nad morzem prywatność, natura i realny potencjał zarobkowy Szukasz miejsca nad morzem, ale bez tłumów, hałasu i przypadkowych sąsiadów za płotem? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 126 m² 444,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Dziwnów w powiecie kamieńskim w województwie zachodniopomorskim, 900 m od Morza Bałtyckiego. Oferta tylko W mazaro nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł2 240 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad morzem, znajdująca się w miejscowości Dziwnów w województwie zachodniopomorskim. Powierzchnia działki wynosi 2240 mkw, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł2 282 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

682 410 zł1 587 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki znajdującej się w odległości ok. 900 m od morza w Dziwnowie. Działka zlokalizowana na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga krajową Dziwnów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 261,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka w kompleksie działek rekreacyjnych, położona w otulinie lasu. Odległość od morza 600m. Niedaleko Osiedla Klimaty Bałtyku. Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

701 400 zł2 004 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjna działka budowlana w otulinie lasu sosnowego pomiędzy Dziwnowem i Międzywodziem zlokalizowana na wyspie Wolin tuż przy drodze nr 102. Znakomita lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 118 m² 444,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka, która ma wszystko Jeśli szukasz miejsca nad morzem, które nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję, ta działka w Dziwnowie jest propozycją, obok której trudno.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 080 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjne budowlane działki nad morzem! Zlokalizowane na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga krajową Dziwnów - Międzywodzie, a Zalewem Kamieńskim. Dojazd od północnej strony.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł1 621 m² 380,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr 874/210 i powierzchni 1621 m Dziwnów, woj. zachodniopomorskie idealna pod zabudowę turystyczną lub rekreacyjną! Wyjątkowe położenie działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

724 980 zł1 686 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka o powierzchni 1686 m/2 , 15min spacerkiem do morza. . Działka z przeznaczeniem mieszkaniowym z wbudowaną funkcją usługową. Z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

375 000 zł1 172 m² 319,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dziwnów, działka w lesie - okolice ul. Daglezji Do sprzedaży przepiękna działka budowlano-rekreacyjna położona w lesie, nad morzem. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 562 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Wyjątkowa nieruchomość położona w otulinie lasu z mpzp. ***600m od plaży ***700m do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 415 m² 444,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka w lesie sosnowym w Dziwnowie przy ul. Daglezji. Nieruchomość zlokalizowana na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 261 m² 435,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów. - zlokalizowana na południe od drogi wojewódzkiej nr 102 łączącej Dziwnów z Międzywodziem w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 130 m² 575,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Oferta działki budowlanej w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów. - zlokalizowana na południe od drogi wojewódzkiej nr 102 łączącej Dziwnów.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 780 zł2 446 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2446 m , położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł1 122 m² 469,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż na fakturę vat 23% brak podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się nadmorskiej miejscowości Dziwnów. To nie jest najtańsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 156 m² 307,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 275 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1275 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów tuż przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 838 m² 325,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1838 m2 nr. działki 874/163 Dziwnów Przeznaczenie ziemi (działka budowlana) Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego działka posiada prąd cena za m2 325,9 cena całkowita 599.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 295,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o przeznaczeniu usług turystycznych (13ut), położona w spokojnej, zielonej części Dziwnowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

571 415 zł1 937 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1937 m , położona w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 w kierunku Międzywodzie. Nieruchomość znajduje się pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł1 991 m² 400,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

900 metrów do morza. 1991 m możliwości. Jedna decyzja, która może zmienić Twoją przyszłość. Są działki. Są dobre działki. I są takie, na których można zbudować styl życia albo.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł952 m² 850,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad morzem w zachodniej części Dziwnowa, położona bezpośrednio przy zejściu na plażę. Brak warunków zabudowy, jednak zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 261,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na południe od drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 248 m² 479,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 765 m² 339,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty, jest atrakcyjna działka budowlana, malowniczo położona pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Kamieńskim, w sosnowym lesie. Na części sąsiadujących działek powstały.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 646 m² 339,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 900 m od morza petarda lokalizacyjna wśród lasu I ciszy Szukasz miejsca, które od pierwszego kroku robi takie wrażenie, że chcesz zostać tam na cały weekend? Działki, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

718 100 zł1 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1670 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów tuż przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 248 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną położoną w Dziwnowie. Nieruchomość gruntowa jest w kształcie prostokąta o powierzchni około 1248 m2. Położona na trasie Dziwnów- międzywodzie.