dowolna

Mieszkania przy lesie Dziwnów - Anonse sprzedaży i wynajmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z garażem Dziwnów, 200 m od morza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 43 m , położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji Dziwnów, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł44,47 m² 26 984,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup, mieszkaj, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

850 000 zł47,90 m² 17 745,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy w pełni urządzony apartament o powierzchni użytkowej 47,90 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785 400.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł54 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dziwnów | dwupoziomowy apartament Z antresolą | widok, którego nikt CI nie zabierze Są mieszkania. Są fajne mieszkania. A są też takie, do których się wraca myślami, nawet gdy już dawno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł41,09 m² 15 794,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z balkonem i prywatnym miejscem postojowym na osiedlu Klimaty Bałtyku w Dziwnowie. Kompleks w otoczeni lasu, nieopodal jeziora z prostym dojściem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł38,42 m² 6 507,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 38.42 m2 położony w miejscowości Dziwnów przy parku - 200 metrów od morza. Parter stanowi garaż, a na piętrze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł31,40 m² 31 847,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem I miejscem garażowym! oferta na wyłączność! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowiutki apartament z ogródkiem i strefą spa a do morza rzut kapeluszem! Są takie miejsca, w których po prostu chce się być. To jedno z nich. 25,5 m na parterze, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 950 000 zł115,35 m² 25 574,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* gotowy do umeblowania apartament 115 m2 na jednym poziomie * Zachwycający widok na wodę * 3 wykończone łazienki * Już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego, ale jakże spektakularnego filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

897 000 zł45 m² 19 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Dziwnowie inwestycja, która zarabia i zachwyca! Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, gdzie poranna kawa smakuje lepiej dzięki szumowi fal,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 397 000 zł68,50 m² 20 394,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 260 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49 m² 16 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 49 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

799 000 zł44,60 m² 17 914,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- obniżka ceny! 40 000 zł W dół! - Luksusowy apartament z miejscem postojowym Tylko 900 m od morza w Dziwnowie! Jeden z najpiękniejszych i najbardziej gustownych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,13 m² 15 289,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie apartament inwestycyjny z balkonem i miejscem postojowym Klimaty Bałtyku, dziwnów. Apartament dzieli od morza krótki spacer przez lasek nieopodal jeziora. Cena: 690 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł42,40 m² 30 424,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój osobisty azyl w Dziwnowie zamieszkaj tam, gdzie inni tylko przyjeżdżają Workation, który zmienia wszystko. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł44,47 m² 30 357,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

494 000 zł26 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w Dziwnowie | blisko morza | kompleks Sagaris Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnowie miejscu, które idealnie łączy nadmorski klimat, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

635 000 zł48,80 m² 13 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | 2 pokoje | 48,8 m | Balkon lokal nr 23 Szukasz miejsca nad.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

789 000 zł43 m² 18 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z kw | faktura vat | basen + jacuzzi + sauna + siłownia | Nowy 2025 | Dziwnów Takie oferty nad morzem pojawiają się bardzo rzadko. To pełnoprawne mieszkanie z Księgą Wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 600 zł42 m² 14 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

/oraz podatku pcc/ Budowa I etapu inwestycji w Dziwnowie została zakończona. Inwestycja znajduje się w pierwszej linii brzegowej jedynie 60 m od plaży w kompleksie ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mała

Dziwnów,zachodniopomorskie

247 000 zł24 m² 10 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

24 m dobrze ulokowanej przestrzeni w samym centrum miasta, w klimatycznym budynku z 1920 roku. Pierwsze (i jedyne) piętro, więc zero sąsiadów nad głową i więcej spokoju niż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 577 000 zł125 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą, ogródkiem i poddaszem 600 metrów od morza? Takie rzeczy tylko tutaj! Jeśli marzy Ci się życie jak z reklamy gdzie dzień zaczynasz kawką na tarasie, potem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

794 000 zł38 m² 20 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

38m szczęścia + ogródek Z widokiem na morze! wychodzisz Z klatki I masz piach W zębach | dziwnów | gardenia Uwaga, uwaga jeśli szukasz mieszkania nad morzem i marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Dziwnów,zachodniopomorskie

587 000 zł23 m² 25 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 90 tyś zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł63,06 m² 31 668,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny wielkim tarasem Z widokiem na morze I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

699 000 zł43 m² 16 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Widok na rzekę, styl i gotowy zysk 2 pokoje z klasą w nadmorskim apartamentowcu! Marzy Ci się mieszkanie, z którego rano patrzysz na spokojny nurt rzeki, a wieczorem popijasz wino.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

505 000 zł39,80 m² 12 688,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | kawalerka | 39,80 m | ogródek lokal nr 7 Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

780 000 zł42,40 m² 18 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament Z widokiem na rzekę,całoroczny Z klimatyzacją, balkonem I miejscem garażowym oraz dostępem do basenu, sauny I sali fitness! Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł44,39 m² 29 285,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny Z widokiem na morze, tarasem 22,59M2 I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 44,39m2. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł73,43 m² 12 188,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,43 m2, znajdujące się w Dziwnowie, 800 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament, 2 Pokoje , I piętro, 300 m od Plaży Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł61,02 m² 11 307,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | 3 pokoje | 61,02 m | Balkon lokal nr 46 Szukasz miejsca nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 090 000 zł58,48 m² 18 638,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży: nowe apartamenty nad morzem w Dziwnowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowych apartamentów położonych zaledwie 700 metrów od pięknej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł56 m² 12 188,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się w Dziwnowie, 350 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwna,Dziwnów

3 500 zł42 m² 82,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

656 000 zł40 m² 16 201,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie nad rzeką Dziwną prestiżowa lokalizacja Dziwnów ul. Wybrzeże Kościuszkowskie To mieszkanie nie próbuje udawać czegoś, czym nie jest. Jest konkretne, wygodne i położone tam, gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

545 000 zł40 m² 13 648,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot 40 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać pieniądze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziwnów,zachodniopomorskie

804 500 zł62 m² 12 892,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 50 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Dziwnów,zachodniopomorskie

505 000 zł37 m² 13 611,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (37,1m2) na I piętrze w niskim bloku z bezpłatnym miejscem postojowym. Lokalizacja: dziwnów, wybrzeże Kościuszkowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

689 000 zł48 m² 14 244,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament nad morzem zarabia i daje frajdę To nie jest kolejne mieszkanie wakacyjne. To apartament, który już pracuje, ma historię wynajmu i jednocześnie daje komfort prywatnego.